Terminy Zamówień i Dostaw

Części dostępne od ręki

Jeżeli otrzymamy zamówienie do godz. 15:00, na produkty, które znajdują się w magazynie, to wysyłamy je jeszcze tego samego dnia.

Jeżeli w zamówieniu znajdują się części z obu magazynów, wtedy prosimy zaznaczyć w komentarzu, czy mają one zostać nadane bez zwłoki dwiema oddzielnymi przesyłkami, czy jedną paczką, ale dzień roboczy później. Pierwsza opcja, w zależności od sumy zamówienia, niesie ze sobą ryzyko wystąpienia dodatkowych, nie uwzględnionych przez sklep, kosztów przesyłki.

Uwaga, w przypadku Magazynu II nie ma możliwości wysyłki paczek pobraniowych. Bez względu na powyższy wybór, zostają one przesunięte do Magazynu I i wysłane za pobraniem następnego dnia roboczego.


Części w drodze

Sklep posiada funkcję wyświetlania ilości zamówionego produktu "na półkę", czyli z pominięciem części sprowadzanych pod indywidualne zamówienie innego klienta. W ten sposób można podejrzeć, czy dany produkt znajduje się w aktualnej dostawie danego producenta. Informacja ta jest wyświetlana na stronie z opisem w rubryce W Drodze.


Import pod zamówienie klienta

Ze względu na specyfikę branży wiele części trzeba sprowadzać pod indywidualne zamówienie. Są one z reguły robione regularnie, a poniżej znajdują się ich terminy i czasy oczekiwania dla każdego producenta z osobna. Jakiekolwiek wyjątki, spowodowane świętami lub przerwami w pracy producentów, zgłaszamy na bieżąco poprzez newsletter.

Black Diamond

Zamówienia zamykamy co tydzień, w każdy wtorek o godz. 12:00. Dostawy docierają do nas po 6-7 dniach, we wtorek lub w środę.

DBA

Zamówienia składane są 20-tego dnia każdego miesiąca, o godz. 12:00. Dostawy docierają po 11-12 tygodniach, około 10-tego dnia danego miesiąca. Np. zamówienie zamknięte 20 stycznia powinno być na miejscu 10 kwietnia.

Galfer

Zamówienia składane są 20-tego dnia każdego miesiąca, o godz. 12:00. Dostawy docierają po 2-3 tygodniach, około 10-tego dnia kolejnego miesiąca. Np. zamówienie zamknięte 20 stycznia powinno być na miejscu 10 lutego.

Hawk Performance

Zamówienia zamykamy co tydzień, w każdą środę o godz. 12:00. Dostawy docierają do nas po 9-12 dniach, w piątek lub poniedziałek.

Mov'it

Zamówienia składane są indywidualnie, po zaksięgowaniu przelewu za dany produkt. Na systemy hamulcowe czeka się zwykle 4-6 tygodni, a na tarcze 3-4 tygodnie.

SP Performance

Zamówienia u tego producenta są czasowo zawieszone ze względu na wysoki kurs USD.

  Black Diamond DBA Galfer Hawk Performance Mov'it SP Performance
Interwał 1 tydzień 1 miesiąc 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień -
Dzień i godzina zamówienia wtorek, 12:00 20-ty, 12:00 20-ty, 12:00 środa, 12:00 - -
Czas oczekiwania 6-7 dni 11-12 tygodni 2-3 tygodnie 9-12 dni 3-6 tygodni -

 

Powered By OpenCart
9'S PARTS - Tarcze i Klocki Hamulcowe © 2022